Sayba Olympia
By Sayba Group
1, M Patankar Marg, Vinobha Bhave Nagar, Vinoba Bhave Nagar, Kurla West, Badlapur West, mumbai, maharashtra
GymnasiumClub HouseFitness Center+11
Carpet area: 471 - 493 sq.ft.
Avg Price/Sq.ft
₹ 24,378
Total Price
₹ 1.15 Cr - ₹ 1.20 Cr
EMI Starts At
₹ 1.08 L