Kalpataru Azuro
By Kalpataru Group
Plot No. 3/590, P Block, Kalpataru Azuro, Nepean Sea Rd, Malabar Hill, mumbai, maharashtra
Ample Car ParkingRooftop GymInfinity Swimming Pool+5
Carpet area: 2,762 sq.ft.
Avg Price/Sq.ft
₹ 157,169
Total Price
₹ 43.41 Cr
EMI Starts At
₹ 39.06 L