KGI Kohinoor Anaya
By Kohinoor Group
65C3+JWJ, Vitthalwadi, Ulhasnagar, mumbai, maharashtra
Video Door PhoneGymnasiumCctv Surveillance+7
Carpet area: 423 sq.ft.
Avg Price/Sq.ft
₹ 9,693
Total Price
₹ 41.00 L
EMI Starts At
₹ 36.89 K

By Kohinoor Group
65C3+JWJ, Vitthalwadi, Ulhasnagar, mumbai, maharashtra
Carpet area: 423 sq.ft.
Kohinoor Group
43+
Years of experience16+
Total projects